Na sinošnjoj sjednici UO ŽRK SLOGA, Fuad Mahmutović Žutan izabran je za trenera seniorske ekipe za sezonu 2021/2022. Naše seniorke u prethodne tri sezone sa klupe je vodio Edin Hadžiabdić, međutim nakon završene sezone obavijestio je Upravu kluba da će svoju trenersku karijeru nastaviti u MRK SLOGA.

Edinu smo poželjeli sreću i zahvalili mu sve za sve ono što je uradio za naš klub, a uradio je mnogo!
Žutan se našem klubu priključio prije dvije godine kao trener omladinskih selekcija, u ovom periodu postao je najuspješniji trener kluba sa osvojenom titulom prvaka Bosne i Hercegovine u kategoriji mlađi kadetkinja. Pored treniranja i vođenja seniorske ekipe u PRVOJ LIGI FBIH, Žutan će i dalje ostat trener naše zlatne selekcije.
Uskoro ćemo objaviti i ime novog trenera koji će preuzet jedan dio omladinskog pogona našeg kluba.
Planovi, ciljevi i aktivnosti ŽRK SLOGA za sezonu 2021/2022 uskoro će bit objavljeni na našoj stranici.
Sretno Fudo, iskreno se nadamo da ćeš imat uspjeha u seniorskoj kategoriji kao sa mladim pahuljicama.