Članovi ekipe Fly fishing SRD Bugojno Jasmin Milanović, Sead Bušatlija i Kenan Pilav 02.06.2022. godine predstavljati će u Crnoj Gori naše Bugojno i našu zemlju Bosnu u Hercegovinu na XII Kupu Jadransko-podunavskih zemalja.

Tri prvoplasirane ekipe iz naše zemlje idu na ovaj Kup, a za to je našoj ekipi potrebna i financijska podrška sponzora. Sama kotizacija iznosi 500 KM, dok je za put, noćenje i sve ostalo potrebno oko 1200 KM. Kup će trajati od 02.06. do 05.06. u Pljevlju. Nastup će devet država sa po tri ekipe. Nadamo se da će sponzori u našem gradu podržati vrijednu ekipu iz Bugojna. Svi koji žele pomoći mogu se javiti u SRD Bugojno ili članu ekipe Kenanu Pilavu. Radi se o ekipi koja je više puta bila prvak naše zemlje, te više puta prvak Federacije i kantona SBK, a sada su bili treći na državnom prvenstvu. U posljednjih 15 godina u Bugojnu su donijeli oko 100 pehara te naš grad promovisali na najbolji mogući način. Podršku su itekako zaslužili!