Šemsudin Mehmedović, zastupnik u Zastupničkom domu Parlamenta Bosne i Hercegovine iznenadio sa novim poklonima naše djevojčice.

Sport u Bosni i Hercegovini zaista je tragikomična disciplina. Svako ko barem malo detaljnije prati dešavanja u našem sportu vrlo brzo postane svjestan da svaki vanserijski uspjeh, bilo u individualnom ili kolektivnom smislu, gotovo po pravilu bude popraćen neuspjehom jednakog ili čak većeg intenziteta.

Večeras su rukometaši Sloge upisali novu pobjedu u okviru 22-og kola Premier lige BiH, nakon 60 minuta igre savladana je ekipa Dervente rezultatom 36:25 (poluvrijeme 15:10).

Utakmica Druge lige FBiH grupa Sjever između Dinama iz Donje Mahale i Orahovici 1974 nije imala sretan kraj.

[SVJETSKI DAN SVJESNOSTI O AUTIZMU] - Prema odluci Generalne skupštine Ujedinjenih naroda, 2. aprila obilježava se Svjetski dan svjesnosti o autizmu sa ciljem podizanja svijesti o autizmu i problemima sa kojima se susreću osobe sa autizmom i njihove porodice.